• Dzień Świadomości Autyzmu

Nie bądź zielony w temacie AUTYZMU! 12 kwietnia 2024r. Szkoła Podstawowa w Wilkołazie przyłączyła się do światowych obchodów Dnia Świadomości Autyzmu. Przewodnie hasło tegorocznej akcji „Nie bądź zielony w temacie autyzmu, w kwietniu bądź niebieski” niesie przesłanie jakim jest podnoszenie świadomości społeczności szkolnej o problemach osób zmagających się z tym zaburzeniem. Należą do nich: nieprawidłowa praca mózgu, trudności z komunikacją i po
      • DZIEŃ BEZ PLECAKA

W miniony piątek, tradycyjnie już co roku, nasza szkoła świętowała Dzień Bez Plecaka z niezwykłą radością i kreatywnością! Inicjatywa ta, zapoczątkowana przez nasz Samorząd Uczniowski, pozwoliła uczniom zastąpić swoje codzienne plecaki przeróżnymi śmiesznymi zamiennikami - od walizek po poszewki na poduszki.
      • DZIEŃ PATRONA

Dnia 25 marca 2024 roku w naszej szkole odbył się wyjątkowy dzień poświęcony naszemu Patronowi - Tadeuszowi Kościuszce. Z tej okazji nie odbywały się standardowe zajęcia dydaktyczne, a cała społeczność szkolna uczestniczyła w konkursach i wydarzeniach poświęconych bohaterowi narodowemu.

Sobota 27.04.2024